בריתה בשרון

אולם לבריתה בשרון זה מנגינות אירועים

מנגינות אירועים, מתחם אירויעם יוקרתי בשרון, הנו המקום המושלם עבורכם לחגיגת ברית ובריתה. במתחם מטבח שף, צוות הפקה וארגון בריתות, ציוד והגברה מתקדמים - אנו כאן בשבילכם להפקת אירועים מושלמים עד לפרט האחרון. הצוות שלנו מציג כאן מספר טיפים לתכנון איכותי של השמחה שלכם - נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת - 077-9965065.

עבור במזל טוב הגיחה לעולם תינוקת חדשה שהצטרפה למשפחה, ואתם, הוריה של התינוקת, רוצים להזמין את בני המשפחה המורחבת ואת  החברים לאירוע בריתה, שבו תציגו את התינוקת החדשה. רוצים שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ומהנה? עליכם לשים לב לכמה אלמנטים כבר בשלב התכנון של אירועי בריתות. אז הנה לכם הורים העומדים לתכנן אירועפירוט של האלמנטים החשובים בתכנון והפקת בריתה: 

איפה נערוך בריתה

יש הורים שבהתאם לאופיים ובהתאם לקהל היעד שלהם יעדיפו אירוע שיערך בגן אירועים מלבלב או במסעדה אינטימית, ויש הורים שיעדיפו אירוע בריתה שייערך דווקא באולם אירועים גרנדיוזי. חשוב לזכור שבחירת מיקום האירוע תלויה גם בעונת השנה. 

תאריך – להורים יש חופש בחירה מוחלט בכל הקשור לקביעת המועד שבו ייערך אירוע בריתה. יש הורים שיחכו רק שבוע, ויש הורים שיחכו חודש מאז לידתה של התינוקת. יש כאלו שיחגגו באמצע היום, ויש כאלו שיחגגו בערב. אין כאן חוקים או נורמות קבועות. 

מוזיקה לאירוע  עליכם להחליט האם אתם מעוניינים שיהיה לכם אירוע של בריתה שיהיו בו גם פסקי זמן של ריקודים, או שאתם מעוניינים רק במוזיקה  מלווה  ונעימה שתלווה את האירוע לכל אורכו. לאחר מכן יהיה עליכם לבחור את התקליטן ולתת לו את ההוראות ע"פ ההחלטה שהחלטתם. 

בחירת התפריט לאירוע – בריתה היא בד"כ אירוע קטן ולא עמוס באנשים, ולכן אנו יכולים לראות היום הרבה בריתות שיש להן תפריט חלבי ולא בשרי, או תפריט סטנדרטי, ולא תפריט של חברת קייטרינג בוטיק יוקרתית. יש לזכור גם שלאירוע בריתה מגיעים לא מעט ילדים, שהם בני דודים, או חברים של האחים, ולכן צריך להזמין גם תפריט המתאים לילדים. 

כל זה ועוד לא דיברנו על הזמנות לאירוע בריתה, אטרקציות שמתאימות לאירוע, על העיצוב,  ועוד, אבל מה שהכי חשוב הוא שיהיה לכם הרבה מזל טוב. 

אולם מנגינות מזמין אתכם לחגוג אירועי בריתה בשרון בסגנון אחר. צוות מנגינות אירועים מלווה אתכם בהפקת בריתות עם מבחר שירותים: קייטרינג שף איכותי, עיצוב האולם, וצוות הפקה מקצועי. חגיגת בריתה בשרון - רק באולמי מנגינות, אולמי היוקרה באבן יהודה. אתם מוזמנים ליצור עם צוות האולם קשר ואנו נשוב אליכם עם פרטים נוספים.

 

 

מנגינות אירועים | אולם אירועים בשרון | גן אירועים בשרוןאירועים עסקיים | אירועים פרטיים | אולם חתונות בשרוןמבצעיםבלוג | מקומות לאירועים בשרוןיצירת קשר

מנגינות אירועים, אבן יהודה, 077-9965065