חתונות קטנות בשרון

צרו קשר עם צוות מנגינות להפקת כל סוגי האירועים: 077-9965065 

"הבא" "הגדל" "הקודם"
מנגינות הפקת חתונה יוקרתית בשרון    חתונה קטנה בשרון מנגינות    מנגינות הפקת חתונות קטנות בשרון    חתונה אינטימית בשרון מנגינות    מקום לחתונה בשרון מנגינות
חתונות יוקרה בשרון מנגינות    הפקת חתונה אינטימית בשרון מנגינות    חתונה באווירה אינטימית מנגינות    הפקת חתונה קטנה בשרון מנגינות    מנגינות הפקת חתונה בשרון

הפקת חתונות קטנות באווירה אינטימית בשרון

חתונות קטנות באווירה אינטימית הן בראש ובראשונה חתונות המיועדות למי שמעוניין להתחתן בצורה דיסקרטית יחסית ולא להציג לראווה להמוני אורחים את רגעי כלולותיו אלא רק לחוג מצומצם של חברים ובני משפחה. חתונות כאלו מתקיימות באולמות פאר אך בממדים קטנים, וכמו שאומרים: "דברים טובים מגיעים באריזות קטנות".

חתונות קטנות אך מרווחות ולא מאורגנות בצפיפות

כאשר אתם מעוניינים לארגן חתונה קטנה, לא רק שלא תצטרכו להקריב מעצמכם באולם עם צפיפות, ההיפך הוא הנכון – מובטח אולם מרווח שתענוג לשהות בו, אבל כמובן שתצטרכו להגביל את מספר האורחים שלכם בהתאם לכך. אם זוהי אכן מטרתכם המוצהרת – אז זהו השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל בתחום: גם ליהנות מחתונה קטנה וגם שתהיה מרווחת ונקייה מכל אילוץ.

מדוע בכלל כדאי להיכנס ל- MODE של חתונה קטנה?

רבים מבני הזוג שפגשנו בתור בעלי אולמות מראש בחרו לעצמם דרך חיים יצרנית אך שאינה בהכרח גורמת לשגשוג כלכלי, ואז – החתונה כמובן מתבצעת עם פחות מנות ופחות לוגיסטיקה בשל מספר מצומצם יותר של אורחים, מה שמצמצם עלויות בסופו של דבר. סוג שני של מתחתנים בסגנון זה הם דווקא אנשים עשירים וחלקם אפילו אנשים מקובלים בחברה, מעולם הזוהר, שבחרו להתחתן בצורה זו דווקא בשל כך ש- 90% מהזמן שלהם חסר אינטימיות לחלוטין והם מרגישים שבחתונה הם צריכים את השינוי הזה.

כיצד מעצבים אווירה בחתונה קטנה?

ראשית כל על ידי בחירת סילבוס שמשרה אינטימיות: צוות מופיעים בסגנון המבוקש לכם, מוזיקה רקע שניתן למסור לתקליטן בטרם תחילת האירוע. ישנם גם מאפיינים צורניים ומאפייני תפאורה שמיישמים זאת. למשל – צורתו של האולם והרקע שלו מסביב: מראה הבמה, והרקע של האולם.

עלויות של חתונה קטנה

תתפלאו אבל לעתים זו עשויה להיות חתונה לא זולה כלל. למשל, ניתן להזמין חתונה עם מעט אורחים אבל עם הקצאה של יינות משובחים לכל אורח, ומנת בשר יוקרתית יותר מהחתונה מרובת המשתתפים ואז המחיר כמובן צפוי לעלות. אנו סבורים כי התוצאה צריכה להיות הנאה והתרשמות כבירה של האורחים כמו גם שביעות רצון שלכם, ואת זה ניתן לעשות אם מחליטים להשקיע באירוע על אף גודלו. 

אולם מנגינות שמח להציג בפניכם שפע של אפשרויות לקיום אירוע בגן הירוק והקסום בלב השרון. הצוות שלנו מפיק כל אירוע בסגנון ייחודי, עם מטבח שף עשיר, צוות הפקה איכותי, ציוד הגברה ותאורה ועיצוב המתחם.

 

 

מנגינות אירועים | אולם אירועים בשרון | גן אירועים בשרוןאירועים עסקיים | אירועים פרטיים | אולם חתונות בשרוןמבצעיםבלוג | מקומות לאירועים בשרוןיצירת קשר

מנגינות אירועים, אבן יהודה, 077-9965065