בחירת מוסיקה לחתונה

בחירת מוסיקה לחתונה

אולם האירועים מגנינות מציג בפניכם - הפקה מוסיקלית יוצאת דופן בכל אירוע. צוות האירוח שלנו מתכנן ומעצב יחד אתכם את האווירה באירוע, תפריט קולינרי עשיר, ושפע של אפשרויות שהופכות את האירוע שלכם לבלתי נשכח!

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים - 077-9965065.

פעם, בשנות השמונים, כשההורים של רובנו התחתנו, היה נהוג להביא לחתונה להקה, ופחות מקובל להביא תקליטן (די-ג'יי). אבל בשנים האחרונות הרושם הוא שרוב הזוגות מעדיפים להביא לחתונה שלהם דווקא תקליטן ויש בשטח פחות להקות חתונות מאשר בעבר. יש לכך סיבות רבות שקשורות בעיקר לשינויים שהתרחשו בעולם המוזיקה הפופולארית בעשרים שנה האחרונות. המעמד של התקליטנים עלה ויש היום תקליטנים כוכבים בסדר גודל עולמי. סיבה נוספת היא שרבים הבינו שתקליטן יכול לנגן אינספור שירים, בביצוע המקורי והמוכר שלהם. לשכור תקליטן זה ללכת על בטוח, בלי להסתכן בפשלות שיכולות לקרות בהופעה חיה. הבדל נוסף הוא במחיר - תקליטן שמגיע לחתונה לבדו גובה מחיר זול בהרבה מלהקה, שמורכבת משישה אנשים ולפעמים יותר. גם ככה החתונה עולה הון, וזוגות רבים מעדיפים לחסוך את ההפרש של כמה אלפי שקלים שבין תקליטן ללהקה. 

מצד שני ישנם יתרונות רבים ללהקה. הופעה חיה היא תמיד מרגשת ומלהיבה יותר מאשר מוזיקה מוקלטת. כאשר להקה מבצעת שיר אז הביצוע הוא חד פעמי, ומיוחד לחתונה שלכם. יש משהו סוחף בזמר ששר בחתונה live יחד עם הלהקה שמלווה אותו ברקע. לכן על אף היתרונות שיש לתקליטנים בחתונה, כדאי גם לשקול להביא להקה ולא לשלול זאת על הסף. אפשר כמובן לשלב בין השניים ולהביא גם להקה וגם תקליטן שינגן שירים ברקע בהפסקות. 

אם עלות החתונה היא לא שיקול מבחינתכם אז קיימת האפשרות להזמין זמרים מוכרים לחתונה שלכם. זמרים אלה גובים מחירים גבוהים מאוד אבל מובטח לכם שההתרגשות בחתונה תרקיע שחקים ושכולם ידברו עליה לזמן רב. להופעה של הזמר או הזמרת הכוכבים יש השפעה ארוכת טווח ואפילו הילדים שלכם יספרו לכולם שבחתונה של ההורים שלהם הופיע הזמר המוכר.

 

 

 

מנגינות אירועים | אולם אירועים בשרון | גן אירועים בשרוןאירועים עסקיים | אירועים פרטיים | אולם חתונות בשרוןמבצעיםבלוג | מקומות לאירועים בשרוןיצירת קשר

מנגינות אירועים, אבן יהודה, 077-9965065